Image

Ing. Bc. Dominika Bendová

Dominika je odpovědná vedoucí a hlavní tvář Modřanské optiky. Vystudovala mj. obor optometrie a ráda pomáhá s výběrem vhodných dioptrických brýlí pro děti i dospělé. Maminka 3 dětí, která ve svém volném čase věnuje čas rodině a nebo běhání.
Image

Pavla Pucholtová, DiS.

Pavla je odpovědná za broušení brýlových čoček a servis brýlových obrub. Vystudovala obor oční optik. V současné chvíli je na mateřské dovolené, starající se o 2letého syna. Ve volných chvílích se ráda věnuje kultruře a fotografii.

Image

Ing. Ondřej Benda

Ondřej je odpovědný za portfolio sportovních dioptrických brýlí. Vystudoval ČZU a byť je v oboru optometrie nováčkem, čerpá z 15-ti leté zkušenosti v korporaci. Volné chvíle tráví s manželkou a 3 dětmi, je vášnivým triatlonistou.

Jsme rodinná optika poskytující své služby od roku 2009. Naleznete u nás široké portfolio standardních dioptrických brýlí a nově se zaměřujeme též na sportovní dioptrické brýle. Díky obchodnímu zastoupení značky Huvitz pro Českou Republiku se můžeme pochlubit jednou z nejmoderněji vybavenou místností pro měření zraku.

Naším posláním je dbát o vaši spokojenost:
  1. Změříme Váš zrak - na měření zraku si vždy vyčleníme dostatek času.
  2. Doporučíme Vám vhodné brýle pro sport i běžné nošení - pečlivě vybíráme námi prodávané produkty.
  3. Pečujeme o Vás - prodejem to u nás nekončí, záruka, servis a péče nejen o naše zákazníky je pro nás stejně důležitá jako prodej novému zákazíkovi.